Календарь событий
Right Left

В Алтайському краї організували гонки серед мотолижних екіпажів

11 січня 2018 р 11:11

У Барнаулі провели відкриті міські змагання зі спортивного туризму. У гонках мотолижних екіпажів взяли участь 46 осіб. Через погодні умови суддівська колегія скоротила час заїздів: до п'яти хвилин для учасників 9 - 14 років, до 10 хвилин - для інших. Завданням екіпажів було проїхати за цей час якомога більше кіл.

Переможцями в особистому заліку в класі «міні» стали Артем Рассказов і Роман Хіль (мотоклуб «Барс»), в класі «юніор» (до 16 років) - Антон Хлопуновскій і Олексій Фролков ( «Горизонт»), в класі «юніор» ( до 18 років) - Артем Казаковцев і Іван Філонов ( «Барс»). В «народному» класі перемогу здобули Микола Кулешов і Денис Забродін ( «Барс»), в «спортивному» - Олександр Ареф'єв і Вадим Буров (клуб «Мокон», Новосибірська область). У командних заїздах перше місце у барнаульского екіпажу «Барс» і «Мокон» з Новосибірської області, друге місце зайняв мотоклуб «Барс», третім була команда клубу автомототурістов «Горизонт».

«Результати минулих змагань увійдуть в залік багатоетапних міських змагань« Кубок Барнаула »зі спортивного туризму. Всього таких етапів буде п'ять. Наступні змагання мотолижних екіпажів відбудуться 21 січня на стадіоні школи №75, де головною нагородою стане путівка на крайові змагання «Алтайська зимівля» в Змеіногорске », - повідомляють в регіональному управлінні спорту та молодіжної політики .

11 січня 2018 р 11:11   У Барнаулі провели відкриті міські змагання зі спортивного туризму