Архив новостей
Календарь событий
Right Left

У п.Заіграево відбулася першість з баскетболу серед жіночих команд

Відбулася першість МО «п Відбулася першість МО «п.Заіграево» з баскетболу серед жіночих команд

10 листопада в п.Заіграево, пройшли змагання з баскетболу серед жіночих команд, в яких взяло участь чотири команди. Такі як «Arks», «УНІКС», «United Women's», і гості турніру Ількінская ЗОШ, під керівництвом О.А. Миколаєва. 10 листопада в п

Основними цілями турніру стали пропаганда здорового способу життя; залучення до регулярних занять гри баскетбол; популяризація та подальший розвиток баскетболу; виявлення найсильніших команд та гравців.

До змагань допускалися спортсмени від 15 років і старше До змагань допускалися спортсмени від 15 років і старше. Змагання проводилися за правилами ФІБА.

Змагання проводилися за правилами ФІБА

У підсумку почесне перше місце зайняла команда «УНІКС» (Олена Сапожнікова, Катя Васильєва, Валя Бурлакова, Наташа Кожевникова), друге місце у команди «United Women's» (Оля Горбик, Олена Будаева, Оля Сапожникова, Жанна Гантарук) і бронзовим призером стала команда «ARKS» (Даша Патріхаева, Оелун Тарбаева, Гера Будаева, Христина Скорнякова, Світлана Балаганская)

Команди нагороджені медалями, почесними грамотами та солодкими призами.