Календарь событий
Right Left

Стрибок за стрибком, або як грати в волейбол на спортфесте ЮФО - Волгоградський державний медичний університет (ВолгГМУ)

У стінах Волгоградського медичного університету пройшов вже VII Фестиваль спорту серед медичних і фармацевтичних вузів ПФО. В цьому році з 4 ВНЗ-учасників, з'явилися тільки три збірні команди: Астраханського ДМУ, Кубанського ДМУ і Волгоградського ДМУ.

Командам юнаків і дівчат належало помірятися силами за коловою системою змагань, коли кожен грає з кожним. У перший день фестивалю практично всі ігри, крім останньої, були присвячені «воячкам» в шортиках і наколінниках. Зіграли 3 матчі за коловою системою. Спочатку змагалися команди АГМУ і ВолгГМУ. З перших хвилин гри глядачі помітили, що вихованки хазяйської alma mater на голову сильнішими за своїх суперниць. Було вкрай мало помилок з боку Волгограда. Астрахань ж дозволяла собі віддавати подачі. Одна в сітку. Друга - недоліт! За партіям рахунок розподілився таким чином: 9:25 і 10:25. Волейболістки ВолгГМУ не дали можливості зіграти 3 партію, здобувши беззаперечну перемогу.

2 гра пройшла вже з великим напруженням. Брали участь команди КубГМУ і ВолгГМУ. Дівчаткам з волгоградського університету було непросто як мінімум тому, що гра йшла відразу за попередньою майже без перерви, і вони не встигли як слід відпочити. Рахунок по партіях: 15:25 в першій на користь Волгограда, а на початку другої наші дівчата стали зовсім «розминати» суперника «в суху», але партія закінчилася 14:25. Ірина Ушакова, тренер жіночої збірної ВолгГМУ, поділилася радістю перемоги: «Я, звичайно, пишаюся успіхами своєї команди за ці два матчі. Дівчата зробили все, що могли. Повністю проявили себе, слухали зауваження тренера. Головне - грати спокійно. Я думаю, що вони доб'ються ще не малого на свій спортивний шлях, продовжуючи в такому ж дусі. Недоліки є завжди, інакше нема чого тренуватися. Команда згуртована, дружна. Помилки є, ми їх виправимо ».

У перший змагальний день закінчилися ще 2 гри з волейболу. Між жіночими командами АГМУ і КубГМУ. Після поразки Астраханці мобілізувалися, стали більш уважними на подачі. Поради їхніх колег з чоловічої збірної не пройшли даром, але це все одно не завадило Краснодару вирвати перемогу. 15:25 і 5:25 обидві партії за КубГМУ.

Завершували перший день чоловічі команди з Астрахані і Краснодара. Відразу спортивний зал «загуркотів» від ударів по м'ячу, деяким фотографам стало страшно працювати поруч з сіткою. У першій партії рахунок розподілився так: Краснодар 25:18 Астрахань. Друга половина зустрічі закінчилася також на користь КубГМУ 25:14.

Ми дізналися про враження від ігор у організатора VII Фестивалю спорту, голови спортивного клубу ВолгГМУ Михайла Уколова: «Як у вболівальника, у мене були самі позитивні враження від переглянутих матчів. Особливо коли наші виграють. У дівчаток ми були впевнені, і вони довели, що недарма ».

На жаль, чоловіча збірна Волгограда не змогла зібратися з силами в першому матчі з Краснодаром. Перемога за південними колегами. Обидві партії на рахунку у КубГМУ: в 1 партії 7:25, у 2 - 10:25. Наступною грою в турнірному заліку стала гра між юнаками Астрахані і Волгограда. Ця гра запам'яталася якісними і численними блоками. Загострення пристрастей досяг піку, коли обидві команди виграли по партії: за Астраханню залишилася перша з рахунком 25:21, друга ж - за Волгоградом 22:25. Джентельменский суперечка вирішила коротка партія до 15 очок. Рахунком 15:12, і ми не без сльози на очах вітаємо хлопців з Астрахані з сріблом.